| Označení: | ALA2105 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 153 Kč 170Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
10x17x6 cm
Figurka skřítka je vyrobena z polyresinu a nabízí dekorativní mix dvou variant s barevnými detaily. Každý skřítek má výrazný vysoký klobouk v červené nebo zelené barvě, bílý vousatý plnovous a výrazné ruce držící zahradní náčiní nebo houbu. Detailní zpracování povrchu klobouku i vousů přispívá k autentickému vzhledu. Skřítek je vhodný pro umístění v interiéru i exteriéru jako originální doplněk zahrady, terasy či domova.
| Materiál | Polystyren |
| Hmotnost | 223.0000 kg |
| Rozměry | 10x17x6 cm |
| Šířka | 10.0000 cm |
| Výška | 17.0000 cm |
| Hloubka | 6.0000 cm |
| Druh | Skřítek |
| Sezóna | Zahrada |
| Alternativní sezóna | Podzim |
| Počet kusů v boxu | 4.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 48.0000 |
| Barva | Vícebarevná |