| Označení: | FN1730 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 399 Kč 4 199Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
58 x 25 x 124 cm
barevné provedení bílá tři výklopné police
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | bílá |
| Hmotnost | 23 kg |
| Rozměry | 58 x 25 x 124 cm |
| Šířka | 58 cm |
| Výška | 124 cm |
| Hloubka | 25 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 39 × 11 × 130 cm) |
| Barva | bílá |