| Označení: | 4204 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 999 Kč 5 659Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
87 x 42 x 99 cm
materiál MDF, nohy masiv borovice, barevné provedení bílá 2 menší a 2 větší zásuvky
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | bílá |
| Hmotnost | 20 kg |
| Rozměry | 87 x 42 x 99 cm |
| Šířka | 87 cm |
| Výška | 99 cm |
| Hloubka | 42 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 66 × 22 × 92 cm) |
| Barva | bílá |