| Označení: | DD3131 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 393 Kč 437Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
38x72x38 cm
| Materiál | Polyester 100% |
| Hmotnost | 0.55 kg |
| Rozměry | 38x72x38 cm |
| Šířka | 38.0000 cm |
| Výška | 72.0000 cm |
| Hloubka | 38.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Hmotnost - netto | 0.5500 kg |
| Hmotnost - brutto | 0.5800 kg |
| Barva | Šedá |