| Označení: | 4202 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 499 Kč 2 829Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
40 x 11 x 66 cm
materiál MDF, barevné provedení bílá 5 rámečků na fotografie vedle zrcadla
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | bílá |
| Hmotnost | 8 kg |
| Rozměry | 40 x 11 x 66 cm |
| Šířka | 40 cm |
| Výška | 66 cm |
| Hloubka | 11 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 46 × 16 × 71 cm) |
| Barva | bílá |