| Označení: | 8097V |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 5 999 Kč 9 299Kč |
| Množství: | — |
150 x 40 x 80 cm
materiál masiv borovice voskovaná v medovém odstínu kovové úchytky v barevném provedení černěná mosaz 4 zásuvky s kovovými pojezdy, 2 plné dveře, 1 police
| Materiál | Masiv |
| Povrch | voskováno |
| Hmotnost | 30 kg |
| Rozměry | 150 x 40 x 80 cm |
| Šířka | 150 cm |
| Výška | 80 cm |
| Hloubka | 40 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 44 × 13 × 161 cm) |
| Barva | voskováno |