| Označení: | 61506 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 999 Kč 3 490Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
36 x 35 x 82 cm
barevné provedení ořech / bílá čtyři zásuvky, hloubka zásuvky 30 cm
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | ořech, ořech/bílá |
| Hmotnost | 16 kg |
| Rozměry | 36 x 35 x 82 cm |
| Šířka | 36 cm |
| Výška | 82 cm |
| Hloubka | 35 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 41 × 10 × 83 cm) |
| Barva | ořech,bílá |