| Označení: | SG6142 GREY-LT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 81 Kč 90Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
30x40x8 cm
Vyzdobte svůj prostor nezapomenutelnou elegancí a přírodním šarmem s přispěním umělého trsu kapradí ve světle šedé barvě. S jeho vysokou odolností a dlouhotrvajícím svěžím vzhledem vám poskytne nesčetné možnosti při aranžování. Je to univerzální pomocník pro vyjádření osobité kreativity při tvorbě neodolatelných květinových a rostlinných kompozic, které zaujmou každého pozorovatele. Dodejte svým interiérovým dekoracím půvab a jedinečný vzhled, a to bez potřeby složité údržby. S tímto kapradím si můžete být jisti, že daná výzdoba bude vypadat svěže a živě tak dlouho, jak jen budete chtít.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 63.0000 kg |
| Rozměry | 30x40x8 cm |
| Šířka | 30.0000 cm |
| Výška | 40.0000 cm |
| Hloubka | 8.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Šedá |
| Druh rostliny | Kapradí |