| Označení: | 51502 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 599 Kč 4 390Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
70 x 35 x 82 cm
barevné provedení dub Sonoma 4 široké zásuvky, hloubka zásuvky 30 cm
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | dub |
| Hmotnost | 23 kg |
| Rozměry | 70 x 35 x 82 cm |
| Šířka | 70 cm |
| Výška | 82 cm |
| Hloubka | 35 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 40 × 14 × 81 cm) |
| Barva | dub Sonoma |