| Označení: | VEL7019 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 81 Kč 90Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
8x38x2 cm
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 81.0000 kg |
| Hmotnost | 81.0000 kg |
| Rozměry | 8x38x2 cm |
| Šířka | 8.0000 cm |
| Výška | 38.0000 cm |
| Hloubka | 2.0000 cm |
| Druh | Domeček |
| Sezóna | Velikonoce |
| Alternativní sezóna | Jaro |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 72.0000 |
| Barva | Vícebarevná |