| Označení: | VEL7018 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 45 Kč 50Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
8x9x1 cm
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 14.0000 kg |
| Hmotnost | 14.0000 kg |
| Rozměry | 8x9x1 cm |
| Šířka | 8.0000 cm |
| Výška | 9.0000 cm |
| Hloubka | 1.0000 cm |
| Druh | Domeček |
| Sezóna | Velikonoce |
| Alternativní sezóna | Jaro |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Vícebarevná |