| Označení: | UM0869-L CRM |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 232 Kč 258Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
18x21x3 cm
Kovová závěsná dekorace v podobě srdce krémové barvy představuje mnohem více než jen vizuálně atraktivní ozdobu. Srdce je symbolem lásky, vášně a souznění, což tuto dekoraci činí mimořádně významnou. Jeho elegantní provedení a jemný design zvýrazňují krásu a jedinečnost srdce jako symbolu. Poutko na horní straně umožňuje provlečení provázku nebo řetízku. Vyberte mu takové místo, kde pro vás bude mít největší význam, a kde zároveň bude vynikat jeho půvab a význačnost. Srdce v tomto provedení bude výrazným estetickým prvkem ve vašem interiéru, ale také může sloužit jako nádherný dárek z lásky.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 208.0000 kg |
| Rozměry | 18x21x3 cm |
| Šířka | 18.0000 cm |
| Výška | 21.0000 cm |
| Hloubka | 3.0000 cm |
| Druh | Srdce |
| Sezóna | Celorok |
| Funkce | Na pověšení |
| Barva | Krémová |