| Označení: | FN1823 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 199 Kč 1 999Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
90 x 20 x 4 cm
materiál kombinace MDF / lamino, barevné provedení bílá tloušťka desky 38 mm, doporučená nosnost do 12 kg součást sestavy Landwood
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | bílá |
| Hmotnost | 0.4 kg |
| Rozměry | 90 x 20 x 4 cm |
| Šířka | 90 cm |
| Výška | 4 cm |
| Hloubka | 20 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 22 × 4 × 93 cm) |
| Barva | bílá |