| Označení: | FN1792 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 11 499 Kč 18 599Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
200 x 40 x 90 cm
materiál kombinace MDF / lamino, barevné provedení bílá 4 dveře, 4 široké police, 4 zásuvky s kovovými pojezdy, úchytky starožitného vzhledu součást sestavy Landwood
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | bílá |
| Hmotnost | 59 kg |
| Rozměry | 200 x 40 x 90 cm |
| Šířka | 200 cm |
| Výška | 90 cm |
| Hloubka | 40 cm |
| Baleno | KARTON: 2 ks (rozměry, š/v/d: 42 × 11 × 204 cm, 40 × 13 × 84 cm) |
| Barva | bílá |