| Označení: | UM0857 COP |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 202 Kč 1 336Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
26x52x26 cm
Tato kovová klec je jako prázdné nepopsané plátno, které vám umožní vyjádřit svou kreativitu. S háčkem na vrcholu konstrukce ji můžete snadno pověsit na místo určení. Využijete tím ideálně volného místa v prostoru. Do klece můžete vkládat libovolné ozdobné předměty, květinové přízdoby a další dekorace. Klec má elegantní vzhled, připomínající kopuli věže a má horní odklopnou část, která usnadňuje vkládání ozdobných věcí. Je k dispozici v sadě dvou různých velikostí. Může ozdobit váš interiér po celý rok a přinést do něj unikátní stylovou dekoraci. Mimo to je vhodná i pro venkovní prostory, jako jsou altánky, pergoly a další zastřešená místa.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 1325.0000 kg |
| Rozměry | 26x52x26 cm |
| Šířka | 26.0000 cm |
| Výška | 52.0000 cm |
| Hloubka | 26.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Velikost | 20x20x40 cm malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 20x20x40 cm malá ŠxHxV cm |
| Funkce | Na pověšení |
| Barva | Měděná |