| Označení: | UM0855 WT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 447 Kč 497Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
14x31x14 cm
Tato bílá kovová klec je jako prázdné nepopsané plátno, které vám umožní vyjádřit svou kreativitu. S háčkem na vrcholu konstrukce ji můžete snadno pověsit na místo určení. Využijete tím ideálně volného místa v prostoru. Do klece můžete vkládat libovolné ozdobné předměty, květinové přízdoby a další dekorace. Klec má elegantní vzhled a má horní odklopnou část, která usnadňuje vkládání ozdobných věcí. Je k dispozici v sadě dvou různých velikostí. Může ozdobit váš interiér po celý rok a přinést do něj unikátní stylovou dekoraci. Mimo to je vhodná i pro venkovní prostory, jako jsou altánky, pergoly a další zastřešená místa.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 560.0000 kg |
| Rozměry | 14x31x14 cm |
| Šířka | 14.0000 cm |
| Výška | 31.0000 cm |
| Hloubka | 14.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Velikost | 11x11x23 cm malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 11x11x23 cm malá ŠxHxV cm |
| Barva | Bílá |