| Označení: | S6028 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 38 Kč 42Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
16x16x20 cm
Kytice umělých fialek v mixu tří barev je jedinečnou dekorací, která přináší nekonečnou krásu a radost. Je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí mít krásné květiny bez starostí a péče. Nemusíte se trápit zaléváním a případně tím, že vám brzy uvadne, protože jako umělá vydrží po celou dobu v plné kráse. Bez ohledu na roční období, vám poskytne oslnivou výzdobu každého místa nebo vybrané události. Široký výběr květin podle druhů a barev umožňuje, aby si každý vybral tu, která nejlépe vyhovuje jeho preferencím a stylu. Všechny umělé rostliny jsou věrnou kopií svých živých protějšků, a udržují svou nádhernou podobu v plném květu po celý rok. Vytvořte si díky této dekoraci dokonalou atmosféru bez starostí a užívejte si nikdy nekončící květinovou výzdobu.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 23.0000 kg |
| Hmotnost | 23.0000 kg |
| Rozměry | 16x16x20 cm |
| Šířka | 16.0000 cm |
| Výška | 16.0000 cm |
| Hloubka | 20.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Počet kusů v boxu | 36.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 432.0000 |
| Barva | Vícebarevná |
| Druh rostliny | Fialka |