| Označení: | 50140 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 199 Kč 1 990Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
41 x 36 x 36 cm
barevné provedení dub Sonoma jedna zásuvka
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | dub |
| Hmotnost | 7 kg |
| Rozměry | 41 x 36 x 36 cm |
| Šířka | 41 cm |
| Výška | 36 cm |
| Hloubka | 36 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 36 × 7 × 83 cm) |
| Barva | dub Sonoma |