| Označení: | BMO3564 SET |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 004 Kč 1 116Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
21x22x21 cm
Přemýšlíte o výsadbě rostlin do nového obalu, který by vás nadchl svým vzhledem a byl přitom dostatečně pevný a odolný? Perfektním řešením pro vás bude právě tento betonový obal s krásným vzorem obilných klasů. Nabízí dostatek prostoru pro širokou paletu nejrůznějších květin nebo třeba sukulentů. Kombinace krásných rostlin zasazených do takto zdobené a tvarované dekorace spolu vytvoří jedinečnou kompozici. Při pohledu na tuto vámi vytvořenou krásu budete na sebe hrdí a mít skvělý pocit z dobře odvedené práce, což náležitě ocení i ostatní lidé ve vašem okolí.
| Materiál | Beton |
| Hmotnost | 5000.0000 kg |
| Hmotnost | 5000.0000 kg |
| Rozměry | 21x22x21 cm |
| Šířka | 21.0000 cm |
| Výška | 22.0000 cm |
| Hloubka | 21.0000 cm |
| Sezóna | Zahrada |
| Velikost | 13,5x13,5x13,5 cm malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 13,5x13,5x13,5 cm malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 13,5x13,5x13,5 cm malá ŠxHxV cm |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 2.0000 |
| Barva | Šedá |