| Označení: | ALA1237 WH |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 88 Kč 98Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
8x4x10 cm
V jednoduchosti je krása, a u této elegantní dekorace v podobě keramického srdíčka v bílé barvě, to platí obzvlášť. Jemné lesklé srdce je krásným příkladem projevu lásky a spojení s milovanou osobou. Jeho prostý, avšak vysoce estetický design z něj dělá nejen elegantní ozdobu, ale také významný důkaz toho, že na sebe neustále myslíte. Toto srdce může být krásným dárkem pro vaši partnerku, partnera nebo rodinu či nejlepšího kamaráda, jako připomínka vašeho vzájemného souznění. Nechť symbolika tohoto srdíčka spojí vaše srdce a připomíná vám, že jste spolu i ve chvílích, kdy jste fyzicky odděleni.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 70.0000 kg |
| Hmotnost | 70.0000 kg |
| Rozměry | 8x4x10 cm |
| Šířka | 8.0000 cm |
| Výška | 4.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Druh | Srdce |
| Sezóna | Celorok |
| Funkce | Dekorační |
| Počet kusů v boxu | 6.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 72.0000 |
| Barva | Bílá |