| Označení: | K74 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 5 999 Kč 12 665Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
74 x 92 x 101 cm
potah mikrovlákno, barevné provedení hnědá možnost polohování, bez masáže
| Hmotnost | 30 kg |
| Rozměry | 74 x 92 x 101 cm |
| Šířka | 74 cm |
| Výška | 101 cm |
| Hloubka | 92 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 76 × 65 × 77 cm) |
| Barva | hnědá,textilní potah |