| Označení: | VCA153 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 45 Kč 50Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
8x13x1 cm
Kovová závěsná dekorace v podobě černého srdce představuje mnohem více než jen vizuálně atraktivní ozdobu. Srdce je symbolem lásky, vášně a souznění, což tuto dekoraci činí mimořádně významnou. Jeho elegantní provedení a ozdobný design zvýrazňují krásu a jedinečnost srdce jako symbolu. Poutko na horní straně umožňuje provlečení provázku nebo řetízku. Vyberte mu takové místo, kde pro vás bude mít největší význam, a kde zároveň bude vynikat jeho půvab a význačnost. Srdce v tomto provedení bude výrazným estetickým prvkem ve vašem interiéru, ale také může sloužit jako nádherný dárek z lásky.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 53.0000 kg |
| Rozměry | 8x13x1 cm |
| Šířka | 8.0000 cm |
| Výška | 13.0000 cm |
| Hloubka | 1.0000 cm |
| Druh | Srdce |
| Sezóna | Celorok |
| Alternativní sezóna | Vánoce |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 72.0000 |
| Barva | Šedá |