| Označení: | VCA144 SIL |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 38 Kč 42Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
23x26x1 cm
Obohaťte si výzdobu nejen vašeho vánočního stromečku touto plastovou dekorací ve formě vločky ve stříbrné barvě Je vyrobena z materiálu, který jí dodává výhody ve formě trvanlivosti a odolnosti vůči pádu. Zvolením právě této barevné varianty navíc získáte krásný odstín pro svůj vánoční stromeček, který bude přitahovat pozornost svým nádherným zdobením. Tato dekorace je velmi lehká a díky očku z drátku ji snadno zavěsíte pomocí háčku na jakékoli zvolené místo včetně tenčích větviček. Přineste díky této vánoční ozdobě do vašeho domova nádech příjemných barev, radost a pohodu, a nechte ve sváteční čas svůj stromeček skutečně vyniknout.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 25.0000 kg |
| Hmotnost | 25.0000 kg |
| Rozměry | 23x26x1 cm |
| Šířka | 23.0000 cm |
| Výška | 26.0000 cm |
| Hloubka | 1.0000 cm |
| Druh | Hvězda/Vločka |
| Sezóna | Vánoce |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 72.0000 |
| Barva | Stříbrná |