| Označení: | P10 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 5 599 Kč 9 190Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
200 x 90 x 42 cm
potah bavlna, vícebarevné provedení výška sedu 42 cm pružinová matrace, úložný prostor k válendě možno dokoupit čelo P12 nebo bočnici P13
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | textilní potah |
| Hmotnost | 55 kg |
| Rozměry | 200 x 90 x 42 cm |
| Šířka | 200 cm |
| Výška | 42 cm |
| Hloubka | 90 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks |