| Označení: | 8045 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 4 599 Kč 7 199Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
119 x 38 x 81 cm
materiál masiv borovice, lakované provedení 4 zásuvky s kovovými pojezdy, 2 skříňky s dvířky vybavené policí vhodný doplněk nástavec 8046
| Materiál | Masiv |
| Povrch | lakováno |
| Hmotnost | 28 kg |
| Rozměry | 119 x 38 x 81 cm |
| Šířka | 119 cm |
| Výška | 81 cm |
| Hloubka | 38 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 40 × 15 × 122 cm) |
| Barva | lakováno |