| Označení: | 8B |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 699 Kč 2 999Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
75 x 42 x 43 cm
barevné provedení bílá nástavec pro skříň 7B (bez police)
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | bílá |
| Hmotnost | 15 kg |
| Rozměry | 75 x 42 x 43 cm |
| Šířka | 75 cm |
| Výška | 43 cm |
| Hloubka | 42 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 44 × 8 × 82 cm) |
| Barva | bílá |