| Označení: | OK6366 COP |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 255 Kč 377Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
22x18x22 cm
Chcete si udělat radost nevšedním vyzdobením vašeho oblíbeného prostoru květinami, a dochází vám nápady do čeho je vsadit? Zkuste sáhnout po této jedinečné dekoraci v podobě kovového kulatého obalu v barvě mědi s dekorem kapradin a nebudete litovat. Díky svému tvaru a vzhledu se tento kovový obal stane okouzlujícím doplňkem pro vaše květiny. Kombinace krásných rostlin zasazených do takto zdobené a tvarované dekorace spolu vytvoří jedinečnou kompozici. Při pohledu na tuto vámi vytvořenou krásu budete na sebe hrdí a mít skvělý pocit z dobře odvedené práce. Přineste si do svého domova prvek originality s tímto nevšedním kovovým obalem na květiny, který okouzlí každého obdivovatele rostlin a skvěle oživí váš prostor.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 315.0000 kg |
| Hmotnost | 315.0000 kg |
| Rozměry | 22x18x22 cm |
| Šířka | 22.0000 cm |
| Výška | 18.0000 cm |
| Hloubka | 22.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Průměr | 22.0000 cm |
| Barva | Měděná |