| Označení: | 353A |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 1 699 Kč 2 799Kč |
| Množství: | — |
75 x 40 x 73 cm
barevné provedení buk jedna variabilní police ke knihovně možno dokoupit plné dveře 55A
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | buk |
| Hmotnost | 16 kg |
| Rozměry | 75 x 40 x 73 cm |
| Šířka | 75 cm |
| Výška | 73 cm |
| Hloubka | 40 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 43 × 9 × 77 cm) |
| Barva | buk |