| Označení: | SG6064-PINK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 38 Kč 150Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
30x35x10 cm
Plánujete oživit vaši sbírku ozdob o jednoduchý dekorační prvek, se kterým bude tvoření vysněné výzdoby hračkou? Pak u vás nesmí chybět právě tato umělá větvička cypřiše v růžové barvě. Jako dekorace díky svému univerzálnímu použití se hodí pro výzdobu místa, dle vaší volby a nabízí nejrůznější variace výzdoby podle fantazie a schopností. Tento produkt je svým vzhledem věrnou kopií a přináší na místo prvek přírodní krásy, ale současně nikdy neuvadne a zůstane stále jako čerstvě utržená větvička ze stromu. Nabízíme je i v jiných barvených provedeních a druzích, takže se nabízí velké množství kombinací a inspirace pro skutečně působivou výzdobu.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 100.0000 kg |
| Rozměry | 30x35x10 cm |
| Šířka | 30.0000 cm |
| Výška | 35.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 120.0000 |
| Barva | Růžová |
| Druh rostliny | Ostatní |