| Označení: | 16451B |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 4 999 Kč 8 299Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
92 x 50 x 46 cm
materiál masiv borovice voskovaná v bílém odstínu horní deska masiv borovice voskovaná v medovém odstínu kovové ozdobné úchytky a petlice součást sestavy Corona bílá
| Materiál | Masiv |
| Povrch | bílý vosk, voskováno |
| Hmotnost | 20 kg |
| Rozměry | 92 x 50 x 46 cm |
| Šířka | 92 cm |
| Výška | 46 cm |
| Hloubka | 50 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 51 × 15 × 96 cm) |
| Barva | bílý vosk |