| Označení: | ALA1500 GRN |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 124 Kč 138Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
9x10x9 cm
Porcelánový zelený svícen pro vložení čajové svíčky bude skvělým doplňkem vaší vánoční výzdoby. Díky němu obohatíte svůj prostor o nevšední vizuální zážitek. Svícen je totiž ze strany ozdoben siluetami stromečků, hvězdiček, či soba, díky čemuž budete mít možnost při zapálené svíčce pozorovat krásné stíny zvětšené na stěně. Nalaďte se to té pravé sváteční atmosféry, díky této elegantní a vkusné ozdobě s možností hrátek se světlem a stíny.
| Materiál | Porcelán |
| Hmotnost | 160.0000 kg |
| Hmotnost | 160.0000 kg |
| Rozměry | 9x10x9 cm |
| Šířka | 9.0000 cm |
| Výška | 10.0000 cm |
| Hloubka | 9.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 4.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 48.0000 |
| Barva | Zelená |