| Označení: | AB2189 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 447 Kč 497Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
48x11x17 cm
Máte slabost pro přírodní materiály a rádi si zdobíte svůj domov či jiné oblíbené místo krásnými květinami? Pak bude pro vás jasnou volbou právě tento proutěný obal z bělené révy s igelitovou vložkou. Nabízí dostatek místa pro nejrůznější paletu rostlin a dalších přízdob k nim. Tato dekorace navozuje dojem unikátní ruční práce a lásky se kterou byla vyrobena, což jí přidává na hodnotě a jedinečnosti. Součástí produktu je také igelitová vložka, která slouží k udržení vlhkosti a ochraně povrchu před přímým kontaktem s vodou. Přineste si do svého prostoru přírodní krásu a rustikální vzhled prostřednictvím tohoto výjimečného proutěného obalu na květiny.
| Materiál | Proutí |
| Hmotnost | 710.0000 kg |
| Rozměry | 48x11x17 cm |
| Šířka | 48.0000 cm |
| Výška | 11.0000 cm |
| Hloubka | 17.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Velikost | 41x13x8 cm malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 41x13x8 cm malá ŠxHxV cm |
| Barva | Šedá |