| Označení: | AB2184 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 66 Kč 98Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
14x15x11 cm
Zapomeňte na obyčejné nádoby a dopřejte svým květinám luxusní prezentaci s tímto originálním kovovým obalem. Tento produkt má všechny předpoklady k tomu, aby zdůraznil krásu a grácii rostliny de něj zasazené a zároveň ji chránil před vnějšími vlivy. Když naše dekorační kovové obaly spojíte s vybranými květinami, vytvoříte dokonalou souhru, která bude přitahovat pozornost vašich návštěvníků a vám činit potěšení. Neváhejte a získejte ten správný doplněk pro své milované květiny, oživte svůj prostor a užívejte si jejich krásy v novém světle. Ať už máte rádi pestrobarevné kytice plné života nebo elegantní solitéry s delikátními květy, díky naší široké nabídce kovových obalů máte možnost vybrat si ten nejlepší.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 150.0000 kg |
| Hmotnost | 150.0000 kg |
| Rozměry | 14x15x11 cm |
| Šířka | 14.0000 cm |
| Výška | 15.0000 cm |
| Hloubka | 11.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Průměr | 14.0000 cm |
| Alternativní sezóna | Vánoce |
| Barva | Šedá |