| Označení: | AB2177 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 53 Kč 78Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
12x13x9 cm
Zapomeňte na obyčejné nádoby a dopřejte svým květinám luxusní prezentaci s tímto originálním kovovým obalem se zdobnými bílými ornamenty. Tento produkt má všechny předpoklady k tomu, aby zdůraznil krásu a grácii rostliny de něj zasazené a zároveň ji chránil před vnějšími vlivy. Když naše dekorační kovové obaly spojíte s vybranými květinami, vytvoříte dokonalou souhru, která bude přitahovat pozornost vašich návštěvníků a vám činit potěšení. Neváhejte a získejte ten správný doplněk pro své milované květiny, oživte svůj prostor a užívejte si jejich krásy v novém světle. Ať už máte rádi pestrobarevné kytice plné života nebo elegantní solitéry s delikátními květy, díky naší široké nabídce kovových obalů máte možnost vybrat si ten nejlepší.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 91.0000 kg |
| Hmotnost | 91.0000 kg |
| Rozměry | 12x13x9 cm |
| Šířka | 12.0000 cm |
| Výška | 13.0000 cm |
| Hloubka | 9.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Průměr | 12.0000 cm |
| Barva | Měděná |