| Označení: | 162818B |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 19 999 Kč 30 799Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
151 x 56 x 205 cm
materiál masiv borovice voskovaná v bílém odstínu horní lem masiv borovice voskovaná v medovém odstínu prostor dělený v poměru 2:1 širší část šatní tyč a police, užší část 3 police ve spodní části 1 velká a 1 malá zásuvka, kovové ozdobné úchytky doporučený nástavec CORONA 16952B součást sestavy Corona bílá
| Materiál | Masiv |
| Povrch | bílý vosk, voskováno |
| Hmotnost | 87 kg |
| Rozměry | 151 x 56 x 205 cm |
| Šířka | 151 cm |
| Výška | 205 cm |
| Hloubka | 56 cm |
| Baleno | KARTON: 3 ks (rozměry, š/v/d: 56 × 11 × 207 cm, 45 × 8 × 169 cm, 54 × 18 × 101 cm) |
| Barva | bílý vosk |