| Označení: | 7867 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 799 Kč 4 599Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
138 x 198 x 6 cm
samonosný rošt v kovovém rámu, 2× 14 lamel rošt není vhodný pro postele, do kterých má být použit laťkový rošt R3
| Hmotnost | 18 kg |
| Rozměry | 138 x 198 x 6 cm |
| Šířka | 138 cm |
| Výška | 6 cm |
| Hloubka | 198 cm |
| Baleno | ve fólii (rozměry, š/v/d: 138 × 6 × 198 cm) |