| Označení: | UKK362 GOLD |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 160 Kč 178Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
16x80x12 cm
Chystáte se osvěžit vaši vánoční výzdobu použitím trvanlivé a originální rostlinné dekorace, která dokonale spojí přírodní krásu s kouzelnými barevnými odstíny? Potom tu máme zajímavé řešení v podobě umělé větvičky eukalyptu ve zlaté barvě, jenž nabízí nekonečné množství využití pro aranžování a dozdobení vašeho interiéru pro sváteční období. Tato dekorace vám nikdy neuvadne ani neztratí na své kráse, tudíž ji můžete využívat bez obav a opakovaně až do té doby, dokud sami budete chtít. Její kombinace elegantního tvaru a netradiční barvy otevírá nové možnosti pro vaše aranžování. Vytvořte si prostředí, ve kterém si budete naplno vychutnávat chvíle pohody, radosti a štěstí obklopeni unikátní výzdobou.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 72.0000 kg |
| Rozměry | 16x80x12 cm |
| Šířka | 16.0000 cm |
| Výška | 80.0000 cm |
| Hloubka | 12.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Zlatá |
| Druh rostliny | Eukalyptus |