| Označení: | UKK360 SIL |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 16 Kč 18Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
13x57x3 cm
Plánujete osvěžit vaši vánoční výzdobu použitím trvanlivé a originální rostlinné dekorace, která dokonale spojí přírodní krásu s kouzelnými barevnými odstíny? Potom tu máme řešení v podobě umělého stříbrného listu alokázie, jenž nabízí nepřeberné množství využití pro aranžování a dozdobení vašeho interiéru pro sváteční období. Tato dekorace vám nikdy neuvadne a vyžívat ji můžete bez obav opakovaně až do té doby, dokud sami budete chtít. Její kombinace elegantního tvaru a netradiční barvy otevírá nové možnosti pro vaše aranžování. Vytvořte si prostředí, ve kterém si budete naplno vychutnávat chvíle pohody, radosti a štěstí obklopeni unikátní výzdobou.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 13.0000 kg |
| Rozměry | 13x57x3 cm |
| Šířka | 13.0000 cm |
| Výška | 57.0000 cm |
| Hloubka | 3.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 48.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 576.0000 |
| Barva | Stříbrná |
| Druh rostliny | Ostatní |