| Označení: | ID99803156 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 999 Kč 3 795Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
43 x 53 x 89 cm
potah textilní síťovina, barevné provedení zelená chromovaný kříž, nastavitelná výška 89-99 cm
| Hmotnost | 7 kg |
| Rozměry | 43 x 53 x 89 cm |
| Šířka | 43 cm |
| Výška | 89 cm |
| Hloubka | 53 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 55 × 20 × 60 cm) |
| Barva | zelená |