| Označení: | SG6139 SIL |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 142 Kč 158Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
18x64x15 cm
Vytvořte si výjimečnou vánoční výzdobu s umělým převisem ve stříbrné barvě. Tento nevšední kus dekorace je vytvořen tak, aby dodal vašemu domovu svěžest, zářivé barvy a pohádkový lesk. Je také skvělou volbou pro ty, kteří chtějí docílit krásné výzdoby s minimem úsilí a za pár chvilek. Tato ozdoba se stane neodmyslitelnou součástí vaší sbírky dekorací tím spíše, že s časem neztrácí svou krásu. Variant převisů nabízíme mnoho v závislosti na barvě nebo druhu rostlin, které představují, takže se naskýtá obrovské množství kombinací dle vašich představ a přání. Vytvořte si svou vysněnou sváteční atmosféru a překvapte své hosty i sami sebe tím, jak úžasně může vypadat váš prostor ve vánoční čas.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 78.0000 kg |
| Rozměry | 18x64x15 cm |
| Šířka | 18.0000 cm |
| Výška | 64.0000 cm |
| Hloubka | 15.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 120.0000 |
| Barva | Stříbrná |
| Druh rostliny | Eukalyptus |