| Označení: | SG6137 SIL |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 106 Kč 118Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
18x64x12 cm
Plánujete osvěžit vaši vánoční výzdobu použitím trvanlivé a originální rostlinné dekorace, která dokonale spojí přírodní krásu s kouzelnými barevnými odstíny? Potom tu máme jednoduché řešení v podobě umělé větvičky s drobnými okrouhlými lístky ve stříbrném dekoru, jenž nabízí nepřeberné množství využití pro aranžování a dozdobení vašeho interiéru pro sváteční období. Tato dekorace vám nikdy neuvadne ani neztratí na své kráse, tudíž ji můžete využívat bez obav a opakovaně až do té doby, dokud sami budete chtít. Její kombinace elegantního tvaru a netradiční barvy otevírá nové možnosti pro vaše aranžování. Vytvořte si prostředí, ve kterém si budete naplno vychutnávat chvíle pohody, radosti a štěstí obklopeni unikátní výzdobou.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 48.0000 kg |
| Rozměry | 18x64x12 cm |
| Šířka | 18.0000 cm |
| Výška | 64.0000 cm |
| Hloubka | 12.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 240.0000 |
| Barva | Stříbrná |
| Druh rostliny | Ostatní |