| Označení: | SG6135 GOLD |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 88 Kč 98Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
40x46x40 cm
Nechť je pro vás skvělou inspirací k vysněné vánoční výzdobě trs umělé trávy ve zlatém matném dekoru, jenž je vhodný právě pro toto kouzelné období. Vysoce realistická kopie živé rostliny nabízí trvalou krásu bez potřeby jakékoli údržby. S možností opakovaného použití bez rizika uvadnutí získáte úžasnou trvalou výzdobu, kterou můžete používat tak dlouho, dokud vy sami budete chtít. Umělou trávu můžete snadno kombinovat s dalšími ozdobami, případně jinými barevnými variantami, což vám otevírá bezpočet kreativních možností při aranžování vánoční dekorace. Její elegantní tvar a unikátní barevné provedení se snoubí v dokonalou harmonii, vytvářející úchvatné ozdoby pro vaše sváteční prostředí.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 46.0000 kg |
| Rozměry | 40x46x40 cm |
| Šířka | 40.0000 cm |
| Výška | 46.0000 cm |
| Hloubka | 40.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 48.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 240.0000 |
| Barva | Zlatá |
| Druh rostliny | Tráva |