| Označení: | SG6133 COP |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 70 Kč 78Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
16x25x11 cm
Plánujete oživit vaši sbírku vánočních ozdob o jednoduchý dekorační prvek, se kterým bude tvoření vysněné sváteční výzdoby hračkou? Pak u vás nesmí chybět právě tato umělá smrková větvička v měděné barvě. Jako dekorace díky svému univerzálnímu použití se hodí pro výzdobu místa, dle vaší volby a nabízí nejrůznější variace výzdoby podle fantazie a schopností. Tento produkt je svým vzhledem věrnou kopií a přináší na místo prvek přírodní krásy, ale současně nikdy neuvadne a zůstane stále jako čerstvě utržená větvička ze stromu. Nabízíme je i ve spoustě jiných barvených provedeních, takže se nabízí velké množství kombinací a inspirace pro skutečně působivou vánoční výzdobu.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 27.0000 kg |
| Rozměry | 16x25x11 cm |
| Šířka | 16.0000 cm |
| Výška | 25.0000 cm |
| Hloubka | 11.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 240.0000 |
| Barva | Měděná |
| Druh rostliny | Smrk |