| Označení: | 8863B |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 9 599 Kč 16 590Kč |
| Množství: | — |
119 x 52 x 177 cm
materiál masiv borovice, barevné provedení bílý lak prostor dělený v poměru 2:1 širší část šatní tyč a police, užší část 3 variabilní police doporučený nástavec 8864B
| Materiál | Masiv |
| Povrch | bílý lak, lakováno |
| Hmotnost | 53 kg |
| Rozměry | 119 x 52 x 177 cm |
| Šířka | 119 cm |
| Výška | 177 cm |
| Hloubka | 52 cm |
| Baleno | KARTON: 2 ks (rozměry, š/v/d: 55 × 6 × 121 cm, 51 × 14 × 170 cm) |
| Barva | bílý lak |