| Označení: | SG6124 GOLD |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 70 Kč 78Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
27x35x19 cm
Nechť je pro vás skvělou inspirací k vysněné vánoční výzdobě umělá kvetoucí travina v matném zlatém dekoru, jenž se hodí právě pro toto kouzelné období. Vysoce realistická kopie živé rostliny nabízí trvalou krásu bez potřeby jakékoli údržby. S možností opakovaného použití bez rizika uvadnutí získáte úžasnou trvalou výzdobu, kterou můžete používat tak dlouho, dokud vy sami budete chtít. Umělou travinu můžete snadno kombinovat s dalšími ozdobami, případně jinými barevnými variantami, což vám otevírá bezpočet kreativních možností při aranžování vánoční dekorace. Její elegantní tvar a unikátní barevné provedení se snoubí v dokonalou harmonii, vytvářející neopakovatelnou ozdobu pro vaše sváteční prostředí.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 37.0000 kg |
| Rozměry | 27x35x19 cm |
| Šířka | 27.0000 cm |
| Výška | 35.0000 cm |
| Hloubka | 19.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 36.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 288.0000 |
| Barva | Zlatá |
| Druh rostliny | Tráva |