| Označení: | 800B |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 599 Kč 2 795Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
207 x 98 x 61 cm
materiál masiv smrk, barevné provedení bílý lak výška čela 61 cm, výška sedu 33 cm, cena bez roštu a matrace doporučený rozměr matrace 90 × 200 cm (M2, M5, M9, M12, M24, M26, M41) a rošt R1
| Materiál | Masiv |
| Povrch | bílý lak, lakováno |
| Hmotnost | 8 kg |
| Rozměry | 207 x 98 x 61 cm |
| Šířka | 207 cm |
| Výška | 61 cm |
| Hloubka | 98 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 11 × 10 × 201 cm) |
| Rozměr | 90 × 200 |
| Barva | bílý lak |