| Označení: | 1B |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 999 Kč 1 790Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
43 x 35 x 42 cm
materiál masiv borovice, barevné provedení bílý lak 2 zásuvky s kovovými pojezdy, hloubka zásuvky 27,5 cm
| Materiál | Masiv |
| Povrch | bílý lak, lakováno |
| Hmotnost | 7 kg |
| Rozměry | 43 x 35 x 42 cm |
| Šířka | 43 cm |
| Výška | 42 cm |
| Hloubka | 35 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 37 × 12 × 46 cm) |
| Barva | bílý lak |