| Označení: | PRZ3722 WH |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 117 Kč 130Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
11x12x11 cm
Objevte výhody a krásy těchto umělých plastových dýní v bílé barvě. Využití mají zejména pro podzimní výzdobu, neboť jsou jedním ze symbolů tohoto úžasného ročního období, kdy sklízíme úrodu a všechno se ladí do teplých barev před příchodem zimy. Umělé dýně nabízí skutečně neomezené možnosti aranžování. Můžete je umístit na stůl, okno nebo schody, a vytvořit tak působivou podzimní atmosféru ve vašem domově. Velká výhoda této dekorace spočívá v tom, že se nikdy nezkazí a vydrží vám navěky. Nabízí se kombinace s odlišně zbarvenými dýněmi, listím, květinami a dalšími podzimními ozdobami, čímž můžete docílit skutečně jedinečné a osobité výzdoby. Pro ty, kteří slaví Halloween, jsou dýně typickým symbolem a tato dekorace se bude hodit i pro jejich aranžování.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 100.0000 kg |
| Rozměry | 11x12x11 cm |
| Šířka | 11.0000 cm |
| Výška | 12.0000 cm |
| Hloubka | 11.0000 cm |
| Druh | Dýně |
| Sezóna | Podzim |
| Alternativní sezóna | Halloween |
| Funkce | Na aranžování |
| Počet kusů v boxu | 8.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 80.0000 |
| Barva | Bílá |