| Označení: | 163623 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 7 999 Kč 14 090Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
192 x 217 x 110 cm
materiál masiv borovice voskovaná v medovém odstínu cena bez roštu a matrace doporučený rozměr matrace 180 × 200 cm nebo 2 kusy 90 × 200 cm a rošt R4 nebo 2 kusy R1 součást sestavy Corona
| Materiál | Masiv |
| Povrch | voskováno |
| Hmotnost | 32 kg |
| Rozměry | 192 x 217 x 110 cm |
| Šířka | 192 cm |
| Výška | 110 cm |
| Hloubka | 217 cm |
| Baleno | KARTON: 3 ks (rozměry, š/v/d: 48 × 8 × 177 cm, 28 × 11 × 112 cm, 17 × 11 × 207 cm) |
| Rozměr | 180 × 200 |
| Barva | voskováno |