| Označení: | 163622 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 6 299 Kč 10 799Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
102 x 217 x 110 cm
materiál masiv borovice voskovaná v medovém odstínu cena bez roštu a matrace doporučený rozměr matrace 90 × 200 cm a rošt R1 toto lůžko NELZE kombinovat s lamelovým roštem 7154 nebo 7861součást sestavy Corona
| Materiál | Masiv |
| Povrch | voskováno |
| Hmotnost | 24 kg |
| Rozměry | 102 x 217 x 110 cm |
| Šířka | 102 cm |
| Výška | 110 cm |
| Hloubka | 217 cm |
| Baleno | KARTON: 3 ks (rozměry, š/v/d: 48 × 8 × 87 cm, 28 × 11 × 112 cm, 14 × 11 × 202 cm) |
| Rozměr | 90 × 200 |
| Barva | voskováno |